Суспензія культури бактерій

Постеризан — препарат з унікальним механізмом дії, що містить Суспензію Культури Бактерій (СКБ).

Суспензія культури бактерій

Постеризан — препарат з унікальним механізмом дії, що містить Суспензію Культури Бактерій (СКБ).

Що таке СКБ?
СКБ (Суспензія культури бактерій) містить інактивовані непатогенні бактерії кишкової палички (E.coli), а також продукти їх розпаду і метаболіти. СКБ входить в склад мазей і супозиторіїв Постеризан та Постеризан форте для місцевої терапії шкіри і слизових.

Як діє СКБ?
СКБ діє як антиген, тобто як речовина, яка сприймається організмом як чужорідна і, таким чином, здатна ініціювати імунологічну відповідь.

Принцип дії:

  • місцеве нанесення СКБ на запалену шкіру і слизову;
  • проникнення СКБ в тканини;
  • стимуляція імунної системи шкіри і слизових;
  • регенерація тканин і загоєння ран.

Активізація (праймінг)

Нанесена на шкіру суспензія проникає в змінену запальним процесом тканину. Порівнянна зі щеплення, суспензія активізує природні сили опору на місці хронічного запалення.

Клітини Лангерганса на шкірі і слизових оболонках поглинають антигени і мігрують в місцеві органи лімфатичної системи.

Там вони передають антигени Т-лімфоцитам, які в результаті активуються.

Активовані Т-лімфоцити проникають в затронуту запаленням тканину, і при цьому відбувається вивільнення цитокінів.

Цитокіни з активованих Т-лімфоцитів і клітин Лангерганса стимулюють тканинні макрофаги і нейтрофільні гранулоцити, які поглинають фрагменти клітин і бактерій і перетравлюють їх, таким чином підвищується місцева фагоцитарна активність.

З іншого боку, за допомогою СКБ відбувається стимуляція вироблення неспецифічних антитіл слизових оболонок, так званих секреторних імуноглобулінів (IgA і IgG). У верхній частині ректального каналу, там, де він вкритий слизовою оболонкою, антитіла за допомогою кровоносних і лімфатичних досягають запалення і зв'язуються з антигенами, які нейтралізуються і елімінуються. Таким чином СКБ має протизапальну дію.

Активовані цитокінами, спеціалізовані клітини в кровоносних судинах, в сполучних тканинах і в шкірі починають виробляти колаген (білок сполучної тканини), що сприяє регенерації тканин, змінених запаленням. Хронічне запалення відступає. Це відбувається, в том числі, через зовнішній поштовх, тобто активацію аутогенного імунітету запаленої ділянки.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей і сухому, захищеному від світла місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Постеризан супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021.

 

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

2016-2018 | OMG