Профілактика геморою

Збільшення судинних сплетень в анальній ділянці призводить до появи подразнення шкіри, свербіння, печіння, виділень і болей (симптомів геморою). Не варто чекати, поки це станеться. Ви можете самостійно запобігти появі геморою. Для початку слід переглянути свої звички у харчуванні і гігієні. Це однаково важливо, як для чоловіків, так і для жінок.

 

Запобігання проблем з гемороєм

З метою профілактики геморою слід включити в свій раціон продукти, багаті клітковиною, наприклад, багато овочів, фруктів і цільнозернових продуктів. Крім того, важливо вживати достатню кількість рідини. В ідеалі слід вживати 2–3 літри води в день.
Рух і спорт змушують кишківник працювати і є профілактикою закрепів. Тому важливо якомога більше часу приділяти фізичній активності. Замість ліфта частіше піднімайтеся по сходах, ходіть пішки, замість автомобіля пересувайтеся на велосипеді. Сидячу роботу можуть компенсувати такі фізичні навантаження, як біг, піші прогулянки, гімнастика або плавання.
Дуже важливо стежити за тим, щоб стул був регулярним і м'яким. Не варто змушувати себе обов'язково щодня ходити в туалет, але ні в якому разі не слід стримувати позиви до дефекації. З метою профілактики геморою слід уникати надмірних потуг під час дефекації. Препарат Постеризан сприяє полегшенню процесу дефекації. Якщо, незважаючи на збалансоване харчування і фізичну активність, вас турбують закрепи, слід проконсультуватися.
Після дефекації анальну ділянку слід акуратно промити теплою водою. Це допоможе зменшити печіння, свербіння і болі в області заднього проходу.

Занадто велика вага тіла тисне на тазове дно і гемороїдальні вузли. Турбота про свою вагу є важливою мірою профілактики геморою. Судити про масу тіла можна по так званому Індексу маси тіла (ІМТ). Його можна розрахувати шляхом ділення ваги (в кілограмах) на зріст в квадраті (в метрах). При оцінці ІМТ слід враховувати такі фактори, як вік і стать людини. Всесвітня організація охорони здоров'я виділяє наступну класифікацію:

  • ІМТ від 18,5 до 25 є нормою
  • ІМТ від 25 до 30 свідчить про надмірну вагу
  • ІМТ від 30 свідчить про ожиріння

У людей з ІМТ більше 30 ризик розвитку геморою дуже високий.
Людям зі слабкою сполучною тканиною слід бути особливо обережними, так як в даному випадку навіть при нормальній вазі кожен лишній кілограм може завдати шкоди.

 

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей і сухому, захищеному від світла місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Постеризан супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021.

 

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

2016-2018 | OMG