Стадії геморою

Лікарі розрізняють чотири стадії геморою. На кожній стадії виділяють різні головні симптоми. Лікування геморою визначається залежно від стадії захворювання.

Перша стадія геморою

Геморой 1-ї стадії

Гемороїдальні вузли не визначаються ні візуально, ні на дотик. Але лікар під час ректального обстеження може розпізнати їх як невеликі набрякання в анальному каналі. Гемороїдальні прояви у вигляді набрякань майже не викликають ніяких неприємних відчуттів.

Друга стадія геморою

Геморой 2-ї стадії

З'являються гемороїдальні вузли, які іноді випадають під час дефекації. Вони визначаються і візуально, і на дотик. При другій стадії гемороїдальні вузли, що випали, найчастіше вправляються найчастіше самостійно. З'являються такі скарги як свербіння, печіння, може бути незначна кровоточивість. Також може з'явитися відчуття неповного випорожнення кишківника.

Третя стадія геморою

Posterisan

Геморой 3-ї стадії

Гемороїдальні вузли випадають під час дефекації і при інтенсивній фізичній активності. Як правило, вони добре помітні і візуально, і на дотик. На даній стадії вони вже не вправляються самостійно. На третій стадії, окрім зазначених вище симптомів, геморой може викликати сильні болі, кровоточивість, та іноді кровотечі.

Четверта стадія геморою

Posterisan

Геморой 4-ї стадії

Гемороїдальні вузли випадають постійно. Їх неможливо вправити самостійно. Поряд з такими ознаками, як свербіння і болючість, на даній стадії відзначають кровоточивість і відчуття чужорідного тіла в задньому проході. Постійні виділення і подразнення шкіри викликають попрілості. Можливе мимовільне виділення калу.

Яке лікування доцільне на кожній стадії геморою?

На першій стадії достатньо змінити свій спосіб життя. Перш за все, це означає, що слід вживати їжу, багату баластними речовинами, і не забувати про фізичну активність. При геморої 1-ї и 2-ї стадії позбутися таких симптомів, як свербіння і печіння, можна за допомогою місцевого застосування препаратів Постеризан або Постеризан форте у вигляді супозиторіїв і мазей. Крім того, лікар може провести склерозування гемороїдальних вузлів. На третій стадії геморою проводяться різні лікувальні заходи — від малоінвазивного втручання до оперативного втручання. При геморої 4-ї стадії операція неминуча. Після оперативного втручання проктологи рекомендують застосовувати Постеризан для прискорення загоєння ран.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей і сухому, захищеному від світла місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Постеризан супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021.

 

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

2016-2018 | OMG