Постеризан

Форма випуску, склад і упаковка

Мазь для ректального застосування  від білого до бежевого кольору, з характерним запахом фенолу.

Склад:

діюча речовина: 1 г мазі містить: 166,70 мг стандартизованої суспензії культури бактерій (містить 3,3 х 108 E.coli, убитих і законсервованих у 3,3 мг зрідженого фенолу); 

допоміжні речовини: ланолін, парафін жовтий м'який.

По 25 г у тубі алюмінієвій з аплікатором. По 1 тубі в картонній пачці.

Супозиторії ректальні від білого до бежевого кольору, з характерним запахом фенолу.

Склад:

діюча речовина: 1 супозиторій містить: 387,10 мг стандартизованої суспензії культури бактерій (містить 6,6 х 108 E.coli, убитих і законсервованих у 6,6 мг зрідженого фенолу); 

допоміжні речовини: твердий жир, олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована.

По 5 супозиторіїв у стрипі. По 2 стрипи в картонній пачці.

Фармакотерапевтична група
Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування.

Код АТХ С05А Х.

Рєестраційні №№:

  • мазь UA/4864/01/01
  • супозиторії UA/4864/02/01

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Препарат стимулює процеси місцевого імунітету та за рахунок антигенної дії, спричиняючи як неспецифічну, так і специфічну імунні реакції, внаслідок чого підвищує місцевий імунний опір. Прискорює та покращує загоювання ран, має протизапальний ефект, попереджає реінфекцію та суперінфекцію.

Фармакокінетика. Внаслідок сорбції або трансцитозу компоненти суспензії культури бактерій діють як антигени та ініціюють процес місцевої імунізації, що, в свою чергу, спричиняє захисну імунну реакцію.

Показання до застосування

Постеризан мазь призначають дорослим для лікування:

  • симптомів геморою;
  • анальних тріщин;
  • екземи.

Постеризан супозиторії призначають дорослим для лікування:

  • симптомів геморою.

Спосіб застосування та дози

Мазь. Перед застосуванням необхідно здійснити гігієнічні процедури анальної ділянки. Дорослим наносити мазь на уражену ділянку шкіри та слизової оболонки 2 рази на добу (зранку та ввечері), по можливості після дефекації, обережно втерти пальцем. Для введення мазі в анальний канал та пряму кишку можна використовувати аплікатор з боковими отворами, який знаходиться в упаковці. Тривалість курсу лікування визначає лікар, залежно від характеру та перебігу захворювання. Зазвичай термін застосування становить 5–7 днів.

Супозиторії. Перед застосуванням необхідно здійснити гігієнічні процедури анальної ділянки. Застосовувати ректально, дорослим по 1 супозиторію 2 рази на добу (зранку та ввечері), по можливості після дефекації. Тривалість курсу лікування визначає лікар, залежно від характеру та перебігу захворювання. Зазвичай термін застосування становить 5–7 днів.

Побічні реакції

В окремих випадках у хворих з підвищеною чутливістю до компонентів препарату Постеризан можуть спостерігатися реакції гіперчутливості, включаючи свербіж і печіння. Може спричинити контактний дерматит (наприклад, через гіперчутливість до фенолу).

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або будь-якого компонента препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Для застосування препарату у період вагітності або годування груддю протипоказань немає.

Особливості застосування

У випадку грибкових інфекцій необхідно одночасно застосовувати місцевий протигрибковий лікарський засіб.

Мазь. Під час лікування маззю Постеризан міцність презерватива на розрив може зменшитися через вміст компонента жовтого м'якого парафіну, і, таким чином це може негативно вплинути на якість презерватива.

Передозування

Про випадки передозування або інтоксикації не повідомлялося. У разі випадкового перорального введення препарату (наприклад, дітьми) можливі розлади шлунково-кишкового тракту (біль у животі, нудота).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей і сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності - 3 роки.

 

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей і сухому, захищеному від світла місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Постеризан супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021.

 

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

2016-2018 | OMG