Геморой і неправильне харчування

Наше харчування впливає на стан здоров'я. Закрепи, викликані неправильним харчуванням, є основною причиною появи геморою. Закрепи приводять до тривалих і сильних потуг під час дефекації, таким чином викликаючи патологічне збільшення кавернозних тіл і утворення гемороїдальних вузлів, які зазвичай стають причиною таких симптомів, як свербіж, печіння і наявність червоної крові в калі.

Щоб попередити закрепи, слід харчуватися збалансовано і пити не менше 2–3 літрів рідини в день. Це забезпечить належне травлення їжі та утворення м'якого сформованого калу без необхідності в надмірних потугах під час дефекації. 

Уникайте послаблюючих засобів

По можливості слід уникати тривалого прийому послаблюючих засобів. Дані засоби подразнюють кишківник, можуть привести до атонії кишківника і посилити наявні симптоми геморою та інших захворювань анальної ділянки. Якщо вас турбують закрепи, ви можете впоратися з ними за допомогою баластних речовин.

При геморої допоможе здорове збалансоване харчування.

 

Баластні речовини містяться в таких продуктах, як цільнозернові продукті, сухі житні хлібці, мюслі, овочі і фрукти. Це рослинні компоненти їжі. Організм людини майже не перетравлює їх і виводить здебільшого в незмінному виді. Особливістю баластних речовин є те, що вони дуже добре пов'язують воду, набухаючи у кишківнику, таким чином змушують його працювати. Крім того, вони розм'якшують харчову кашицю.
 
Люди, які не звикли вживати їжу, багату баластними речовинами, іноді негативно реагують на зміну харчових звичок. Може з'явитися посилене газоутворення. У зв'язку з цим кількість вживаних овочів, фруктів і цільнозернових продуктів слід збільшувати поступово, тиждень за тижнем. В ідеалі щоденний раціон повинен містити 30 грамів баластних речовин. При цьому необхідно пам'ятати про те, що продукти слід вживати без додавання цукру.
Надмірна вага, яка викликана неправильним харчуванням, є ще однією причиною появи геморою. Це пов'язано з тим, що надмірна вага і повнота (ожиріння) навантажують тазове дно і сполучні тканини в анальній ділянці. Крім того, вага кілограмів тисне на пряму кишку і перешкоджає циркуляції крові. Це може викликати патологічне збільшення кавернозних тіл і появі неприємних симптомів.
 
Фахівці кажуть: щоб на тривалий час позбавитися надмірної ваги, необхідно повністю змінити свій режим харчування, перейти на знежирену різноманітну їжу і регулярно займатися спортом.

 

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей і сухому, захищеному від світла місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. Постеризан супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/01 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте супозиторії №10 (5х2) Р.П. UA/4864/02/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021; Постеризан форте мазь 25 г №1 Р.П. UA/4864/01/02 Наказ МОЗ України №2740 від 09.12.2021.

 

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

2016-2018 | OMG